Anasayfa    Hakkımızda    Makaleler    Duyurular    İnsan Kaynakları    Basında ETİKA    Referanslar    İletişim    


     KURUMSALLAŞMA
     AİLE ANAYASASI
     AİLE ŞİRKETLERİ
     YÖNETİM UZMANI
     ISO 9001
     ISO 22000
     ISO 14001
     ISO 13485
     ISO 16949
     OHSAS 18001
     İŞ GÜVENLİĞİ
     ISO 27001
     CE MARKALAMA
     EĞİTİM PROGRAMLARI
     Hizmet Talep Formları


ETİKA HAKKINDA

 

ETİKA, 2005 yılında Fevzi Kostak tarafından kurulmuştur.

İnşaat, turizm ve sanayi sektörlerindeki deneyimi ile yönetim bilimi üzerine akademik çalışmalarını bir potada eriten Fevzi Kostak, ETİKA'nın genel müdürü olarak görev yapmaktadır. "Kalite Yönetim Sistemi'nin Türkiye'de Uygulanması" başlıklı yüksek lisans tezi ile akademik alanda önemli bir boşluğu dolduran Kostak, iş hayatındaki tecrübelerini ve akademik birikimlerini gerek özel gerekse kamu sektörlerindeki kuruluşlarda, çeşitli dernek ve üniversitelerde paylaşmaktadır.

Aile şirketlerinin yaşadığı sorunların içinde yetişerek çözüm üretme noktasında bir araya gelen ETİKA Danışmanlık çalışanları, akademik çalışmalarının yanı sıra işletme yönetimine has  problemlerin içinden gelişleri sebebiyle yönetim danışmanlığı alanında sundukları bakış açılarını ETİKA bünyesinde işletmelerin yararına kullanmaktadırlar.

ETİKA şirket felsefesi olarak çözüm üretme ve uygulamaya ağırlık verme anlayışı sayesinde, ülkemizde yönetim danışmanlığı alanında önemli bir açığı kapatmaktadır.

Başta Kurumsallaşma olmak üzere ISO Yönetim Standartları, Eğitim faaliyetleri  ve CE Markalama alanlarında faaliyet gösteren ETİKA, uzman kadrosuyla, etik çalışma ilkelerinden hiçbir zaman ödün vermeden bilgi ve tecrübe birikimini tüm kamu kuruluşları ve özel kuruluşlarla paylaşmaktadır. ETİKA'nın İstanbul'da başlayan hizmet süreci tüm yurt çapında ve Orta Asya Türk devletlerinde sürmektedir.

 

Vizyonumuz:

Mükemmel organizasyonların yaratılmasına her yönü ile katkıda bulunmaya devam ederek, yönetim danışmanlığı alanında liderliğini devam ettirmek.
 

Misyonumuz:

Tüm etik değerlere sahip çıkarak, sorun çözmek.

Kalite Politikamız:

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini güvenli ve sistematik bir şekilde kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılamaktır.

İş Ahlakı İlkelerimiz:

BAĞIMSIZLIK, TARAFSIZLIK, GÜVENİLİRLİK, GİZLİLİK

  • Saklı tutulması gereken hiçbir bilgiyi, çıkarlarımız için kullanmayız.

  • Ürettiğimiz hizmetlerin sorumluluğunu taşır, bu hizmetlerin kullanılmasından kaynaklanan zararların giderilmesi için gereğini yapmaktan kaçınmayız..

  • Yasadışı ya da suç oluşturacak faaliyetlere girmeyiz. İş yaşamında, iş ve toplum ahlakının onaylamayacağı yol ve yöntemlere başvurmayız.

  • Müşteri ya da iş ortaklarının iznini ve onayını almadıkça, ya da yasal bir zorunluluk bulunmadıkça, saklı tutulması gereken bilgileri korumak zorundayız. Bu tür bilgilerin amaç dışı ve haksız kullanılmasından sorumluyuz.

  • İş ve toplum ahlakının onaylamayacağı yol ve yöntemlere başvurarak işle ilgili sır ya da gizli bilgi elde etmeye yeltenmeyiz.

  • ETİKA hiçbir kuruluşa veya kişiye bağlı değildir. Alınan her türlü karar, bilgi, görüş bağımsız bir yapı içerisinde oluşur.

  • Tüm işlerimizde tarafsız ve objektif bir tutum izleriz.

  • "Müşteri için değil, müşteri ile birlikte çalışma” ilkemiz ile uygulanabilir çözümlerin eksiksiz olarak hayata geçirilmesini teminat altına almaktayız.

  • Karşımızdakileri dinler, açık konuşur, müşterilerimizle bir takım gibi beraber çalışırız. Tüm etkinliklerimizde en üstün profesyonel hizmet standartlarını uygularız.

 

 

"Hiç bilenlerle bilmeyenler
bir olur mu?"

Zümer, 9.

 

 
© 2006 Tüm hakları saklıdır. | Tasarım ETİKA