Anasayfa    Hakkımızda    Makaleler    Duyurular    İnsan Kaynakları    Basında ETİKA    Referanslar    İletişim    


     KURUMSALLAŞMA
     AİLE ANAYASASI
     AİLE ŞİRKETLERİ
     YÖNETİM UZMANI
     ISO 9001
     ISO 22000
     ISO 14001
     ISO 13485
     ISO 16949
     OHSAS 18001
     İŞ GÜVENLİĞİ
     ISO 27001
     CE MARKALAMA
     EĞİTİM PROGRAMLARI
     Hizmet Talep Formları

 

YÖNETİM UZMANI

Yönetim Uzmanı ne yapar?

“Yönetim Uzmanı” hizmeti, şirketlere periyodik ziyaretler yaparak şirketlerin dahi iyi yönetilmelerini sağlamak için sistemler kurar, çalışanları eğitir, yeniden yapılanmayı hızlandırır ve şirketi kurumsallaşma yolunda geleceğe hazırlar. Tüm noktaların denetlenmesi ve eksikliklerin onarılması olarak kısaca tanımlanabilecek bir yönetim danışmanlığı hizmetidir.

Şirketlerle belirlenen bir süre içinde(genelde 6 ay) yapılacak faaliyetler planlanır ve  şirketin tüm kritik noktalarının gözden geçirilip, kronikleşmiş sorunlarının sebeplerine inerek düzeltmeye, oluşabilecek muhtemel sorunlarını ise önlemeye yönelik faaliyetleri kapsar. Birbirinden çok farklı durumlara sahip şirketlerin, sorunlarına uygun çözümler sadece o şirkete has verilerin ele alınması ile oluşturulmaktadır. Hizmetin içeriği şirketlerin ihtiyaçları ve mevcut durumlarına göre değişebilmektedir.

Yönetim Uzmanlığı’nın Kurumsallaşma çalışmalarından farkı nedir?

Kurumsallaşma çalışmaları hizmetimiz bir çalışma planı içinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerden oluşur.Yönetim Uzmanı hizmeti ise tüm kurum ve kuruluşlara ayın yada haftanın belirli günlerinde yapılan süreklilik arzeden ve şirketin tümünü kapsayan işlerin yapılmasını içerir.

  

Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 
 

 
© 2006 Tüm hakları saklıdır. | Tasarım ETİKA